in

General Motors не вистачає акумуляторів: концерн побудує ще один завод з випуску батарей у США

Партнером GM в цьому проекті виступить південнокорейська компанія LG Chem.

General Motors (GM) вивчає можливість будівництва другого заводу з виробництва акумуляторних елементів у США. Остаточне рішення з цього питання буде прийнято в першій половині 2021 року. Партнером американців у цьому проекті виступить південнокорейська компанія LG Chem, з якою у GM є спільне підприємство у Сеулі. Про це TechCrunch повідомив представник GM Ден Флорес.

Як заявила генеральний директор GM Мері Барра на віртуальній презентації для інвесторів на минулому тижні, нестача акумуляторів – одна з причин, з якої компанія інвестує у власне виробництво акумуляторних елементів.

В якому зі штатів з’явиться новий акумуляторний завод, поки не відомо. За інформацією ресурсу Wall Street Journal першим в переліку претендентів стоїть Теннессі.

Перший спільний завод з виробництва акумуляторних блоків для електромобілів GM та LG Chem будують в Лордстауні (штат Огайо). Проект реалізує спільне підприємство Ultium Cells LLC. Спорудження основних корпусів заводу вже завершено. Щорічно підприємство буде виробляти батареї загальною ємністю понад 30 ГВт·год. У перспективі обсяги виробництва можуть бути збільшені.

Як раніше повідомляв Autogeek, General Motors переведе всі заводи на поновлювані джерела енергії до 2035 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Найкрасивіший універсал: електромобіль Porsche Taycan Cross Turismo представлено офіційно

Електровантажівки Mercedes-Benz перевірили в умовах морозів: результати не афішують