in

Електричний фургон Kia PV5 помітили під час випробувань

На початку цього року Kia показала концепції своїх майбутніх спеціальних автомобілів, включаючи фургон PV5, який має дебютувати на початку 2025 року. Розробка середньорозмірного фургона триває, адже фотографи помітили прототип, який намагався приховати свою ідентичність під важким камуфляжем.

Відмінності в порівнянні з концепцією включають звичайні дзеркала та дещо змінене лобове скло. Ми також бачимо частину нефарбованої пластикової обшивки навколо колісних арок, які не приховані камуфляжними накладками.

Прототип був сфотографований у Німеччині разом із VW ID.Buzz і трохи більшим Hyundai Staria, що дає нам гарне уявлення про його габарити. Для порівняння, електромобіль від Volkswagen має довжину 4712 мм, а Hyundai з ДВЗ – 5255 мм. Серійні моделі, ймовірно, використовувалися для порівняльного аналізу, що є звичайною практикою в автомобільній промисловості.

Ми вже знаємо, що Kia буде доступний у варіантах кузова Basic, Van, High Roof і Chassis Cab, що стало можливим завдяки змінним модулям верхньої частини кузова, які поставлятимуться у формі стандартизованих комплектів.

Новий фургон від Kia побудують на архітектурі e-CCPM (Electric Complete Chassis Platform Module).Відомо, що електричний фургон будуть виробляти на новому заводі в Південній Кореї, річна потужність якого складає 150 000 одиниць.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Kia EV9 випробували морозами Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

MG представив електричне купе Cyber ​​GTS: стильні форми та ефектна оптика

Компанія Volkswagen отримала дозвіл на масовий випуск твердотільних акумуляторів