in

MG представив електричне купе Cyber ​​GTS: стильні форми та ефектна оптика

Компанія MG оголосила про несподіваний дебют таємничої новинки на Фестивалі швидкості в Гудвуді, представивши електричне купе Cyber ​​GTS Concept. MG Cyber ​​GTS Concept, що схожий на родстер Cyberster.

Проте тканинний верх було замінено, в результаті чого лінія даху стала більш витонченою, а задня частина кузова новинки дещо змінилась. Загалом, модель виглядає гідним суперником майбутнього Porsche 718 Cayman, продовжуючи спадщину класичного MGB GT 60-х років.

У MG не поділились жодною технічною інформацією про концепт, окрім підтвердження, що він дебютує у рамках Фестивалю швидкості. Враховуючи спорідненість з MG Cyberster, ми можемо припустити, що новинка побудована на тій самій архітектурі з електричною силовою установкою. Найпотужніша версія родстера видає 536 к.с., а джерелом енергії є акумуляторна батарея ємністю 77 кВт*год.

Cyber ​​GTS був розроблений як данина поваги гоночному автомобілю MGC GTS Sebring. Останній посів 10-е місце в загальному заліку на 12-годинній гонці Себрінга в 1968 році, що стало найкращим результатом заводської команди MG у цій гонці.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, MG представив друге покоління популярного хетчбека та перетворив його на гібрид.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Оновлений Volkswagen Golf прибуває в Україну: стали відомі усі подробиці про новинку

Електричний фургон Kia PV5 помітили під час випробувань