in

Електричне купе Rolls-Royce Spectre потрібно буде заряджати лише раз на місяць: в чому справа

Rolls-Royce Spectre – перша електрична модель британського бренду. Презентація люксової «дводверки» відбулася у жовтні 2022 року. Серійне виробництво планують запустити до кінця цього року. Майбутнім власникам Spectre компанія обіцяє, що їм знадобиться лише 12 зарядок батареї на рік.

І справа не в запасі ходу, оскільки він у купе досить скромний – лише 418 км. Тоді як деякі моделі преміум-класу можуть проїжджати 480, 640 та навіть 800 км без підзарядки.

Як кажуть у Rolls-Royce, зазвичай у їхніх клієнтів у гаражі є ще, як мінімум сім автомобілів. Що виключає потребу щоденного використання Spectre. Крім того, в компанії підрахували, що середньорічний пробіг моделей марки складає 4800 км рік. Таким чином, при запасі ходу 420 км Spectre достатньо 11,5 зарядок на рік.

Купе стандартно оснащено домашньою зарядкою потужністю до 11 кВт. При використанні для поповнення батареї ємністю 102 кВт•год достатньо менше 11 годин. Враховуючи частоту заряджання власникам доведеться нагадувати про необхідність поповнення батареї. Зі слів менеджера з продукту та запуску Rolls-Royce Spectre у США Родрі Гуда, це завдання покладено на «консьєрж-сервіс».

Крім того, купе можна заряджати на громадських станціях. При потужності терміналу 190 кВт для поповнення батареї від 10 до 80% ємності знадобиться лише 34 хвилини. Також компанія очікує на «появу публічного партнера», який запропонує безкоштовну зарядку. Що стосується переходу на американський формат зарядки NACS, який активно просуває Tesla, жодних публічних заяв від Rolls-Royce і материнської компанії BMW поки не було.

Як раніше повідомляв Autogeek, cуперкар Rimac Nevera встановив новий рекорд швидкості серед серійних електромобілів у Гудвуді.

За матеріалами: CarBuzz

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Nissan оголосив наймасштабніше відкликання автомобілів в історії бренду – майже 1,4 млн по всьому світу

Шукають злочинців: поліція США залучила штучний інтелект для аналізу поведінки водіїв