in

Електромобільна компанія Fisker відкриє перший магазин у Китаї

Просування на китайський ринок американський виробник електромобілів Fisker Inc. почав 2022 року з відкриття першого офісу. На початку цього року компанія озвучила подальшу стратегію розширення, яка включає створення центру доставки Fisker’s Shanghai Lounge у Шанхаї. Його відкриття заплановане на грудень 2023 року – січень 2024 року.

Вибір місця розташування – вулиця Тайкан у самому серці найбільшого міста Китаю – не випадковий, оскільки Fisker надає перевагу розміщенню магазинів у місцях із високою відвідуваністю. Таким чином, більша кількість потенційних покупців зможуть познайомитися з самими брендом та його автомобілями.

Постачання електричного кросовера Fisker Ocean до Китаю очікуються в першому кварталі 2024 року. Зі слів голови та засновника компанії Хенріка Фіскера, продажі в регіоні потенційно можуть досягти 75 000 одиниць на рік.

В даний час Fisker поставляє Ocean до США та Європи. Виробництво кросовера налагоджено на заводі контрактного виробника Magna Steyr у Граці, Австрія. Минулого місяця з конвеєра зійшов п’ятитисячний Ocean.

Як заявляється, до кінця цього року постачання кросовера доведуть до 300 одиниць на день. Також у четвертому кварталі обіцяють збільшити щоденне виробництво до 300 одиниць. У третьому вдавалося збирати по 180 кросоверів на день.

Як раніше повідомляв Autogeek, виробництво електричного кросовера Fisker Ocean збільшать до 300 одиниць на день.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Знов не Cybertruck: Tesla випустила набір з двох пляшок пива та двох пивних келихів за $150

Електрокупе і компактний кросовер: Toyota показала електромобілі наступного покоління