in

Електромобілі Volkswagen Group комплектуватимуть батареями конкурентів: що відомо

Південнокорейська компанія Hyundai Mobis, яка відповідає у Hyundai Motor Group за виробництво автокомплектуючих, стане постачальником компонентів для електромобілів Volkswagen AG. Укладена компаніями угода стосується акумуляторної системи (BSA).

Hyundai Mobis описує як «повний продукт, що поєднує акумуляторну батарею із системою керування акумуляторною батареєю (BMS) та іншими компонентами для забезпечення безпечної та ефективної роботи акумуляторної батареї в умовах електромобіля».

Зі слів постачальника, BSA інтегрують у платформу Volkswagen для електромобілів наступного покоління. Виробництво систем для німецького концерну налагодять на новому заводі, який Hyundai Mobis побудує в Іспанії. Остаточне рішення з цього питання рада директорів компанії ухвалить до кінця цього року. Перша продукція нового майданчика очікується у 2025 році.

Передбачається, що Volkswagen Group використовуватиме систему BSA для майбутніх електричних моделей на базі платформи MEB Entry від Hyundai. Не виключено, що однією з них стане Volkswagen ID.2.

Нове партнерство незвичайне для Volkswagen Group та Hyundai Motor Group, оскільки вони розглядаються як конкуренти. Схоже, німецький концерн змінює свою стратегію електрифікації, потенційно збільшуючи аутсорсинг. Поки не зрозуміло зумовлено це технологічною чи фінансовою необхідністю. Можливо, Volkswagen вирішив використовувати конкурентів як трамплін для якнайшвидшого виходу на світовий ринок електромобілів.

Для Hyundai Mobis це ще одна можливість розширитися та привернути увагу більшої кількості OEM-виробників, які шукають компоненти для електромобілів. В даний час Mobis управляє виробничими лініями BSA в Кореї та Чехії, а також створює нові вузли для електромобілів у США та Індонезії. Акумуляторні системи компанії можна використовувати для всіх типів екологічно чистих транспортних засобів, включаючи гібриди та електромобілі.

Як раніше повідомляв Autogeek, рідкісний 30-річний Porsche 911 схрестили з Tesla.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

McLaren готує заміну суперкару P1: електромобіль піде в серію до 2030 року

У Nikola заявили про старт виробництва водневої версії електровантажівки: отримано понад 200 замовлень