in

Електромобілі дозволяють знижувати вартість електроенергії та заощаджують мільярди доларів: дослідження

Нове дослідження показує, що водії електромобілів у США економлять мільярди доларів для усього населення країни завдяки своїм щомісячним рахункам за електроенергію.

У нещодавньому звіті групи під назвою Synapse Energy Economics повідомляється, що загалом водії електромобілів забезпечили мережі понад 3 мільярди доларів чистого доходу між 2011 і 2021 роками.

Швидке зростання впровадження електромобілів підняло питання про те, як електромобілі впливають на тарифи на електроенергію, які сплачують усі домогосподарства, включно з тими, які не володіють електромобілями. Щоб відповісти на це запитання, Synapse порівняв доходи компаній з обслуговування мереж від зарядки електромобілів з витратами на комунальні послуги, пов’язаними з обслуговуванням навантаження електромобілів, включаючи витрати на комунальні програми електромобілів.

Результати свідчать про те, що з 2011 року електромобілі принесли обслуговуючим компаніям набагато більше доходів, ніж у витрат. Таким чином, на думку експертів, електромобілі допомогли заморозити, або навіть знизити ціни на електроенергію в окремих містах та штатах.

Closeup electric vehicle recharge battery at a public charging station in the city area. EV car attached with electric charger for eco-friendly idea.

Цей тиск на тарифи на комунальні послуги лише посилюватиметься, оскільки на дорогах з’являтиметься більше електромобілів, а в мережу надходитиме більше недорогої відновлюваної енергії. Чистий ефект полягає в тому, що вартість електроенергії знизиться для всіх, у той же час електромобілі покращують якість повітря та знижують рівень респіраторних захворювань серед дітей, людей похилого віку та інших уразливих груп населення.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, машини на автопілоті у 10 разів безпечніші, ніш за машини з водіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Tesla Model Y отримав нову “дальнобійну” версію у Європі: скільки проїжджає без зарядки

Електромобіль Ford Mustang Mach-E потрапив у аварію на автопілоті: розпочато розслідування