in

Твердотільні акумулятори QuantumScape зберігають 95% ємності після 480 000 км: дослідження

Твердотільні батареї компанії QuantumScape під час тестування на електромобілі Volkswagen показали свою надійність та витривалість.

За словами представників фірми, що займається виробництвом акумуляторів, прототип піддався понад 1000 циклів заряджання, і це майже не вплинуло на запас ходу, оскільки батарея зберегла понад 95% своєї початкової ємності. Компанія стверджує, що це еквівалентно пробігу машини на рівні 480 000 км.

У QuantumScape заявили, що місяці випробувань, проведених у лабораторіях Volkswagen PowerCo, “демонструють потенціал продуктивності” твердотільних літієво-металевих акумуляторів, які забезпечують більший запас ходу, коротший час заряджання та максимальну безпеку, порівняно як з традиційними літій-іонними акумуляторами, так і з іншими акумуляторами нового покоління, що ще знаходяться зараз у розробці. Компанія також відзначила, що результати значно перевершують галузевий стандарт у 700 циклів заряджання зі збереженням 80% ємності акумулятора.

У компанії зізнаються, що ще пройде багато часу перед тим, як твердотільні батареї з’являться на серійних електромобілях. Але у QuantumScape впевнені, що вони невтомно працюють з Volkswagen Group саме для того, щоб вивести їх на ринок якомога швидше в рамках свого спільного підприємства.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota не зможе випускати твердотільні акумулятори у великій кількості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Компанія Scout вже влітку представить перший електричний позашляховик: що про нього відомо

Rivian планує інтегрувати у запасне колесо пилосос та смітник