in

Електромобіль Volkswagen ID. Buzz поганяв вулицями поблизу Лондона ще до запуску в серію: як це було

Електрофургон Volkswagen ID. Buzz, який скоро буде запущений в серію, вдалося випробувати до запуску масового виробництва.

Тестовий заїзд провели у Великій Британії, однак електромобіль не був праворульною моделлю, тому їзда була трохи «неправильною». Це, у свою чергу, могло трохи накласти відбиток на враження від тесту.

Також у Volkswagen заборонили показувати інтер’єр електромобіля, тому він й досі залишається загадкою, навіть попри те, що електромобіль вже почали виводити на тестові заїзди.

«Volkswagen вирішив дозволити мені керувати Protobuzz (неофіційна назва) у своїй штаб-квартирі у Великобританії в Мілтон-Кейнс, приблизно за годину їзди від Лондона. У цьому чудернацькому містечку, мабуть, більше кільцевих розв’язок, ніж у будь-якому іншому в Європі – факт, який став набагато менш захоплюючим, коли я зрозумів, що буду їздити на машині німецької специфікації на «неправильній» стороні дороги», – поділився досвідом водій електромобіля.

Варто зазначити, що офіційно оголошений запас ходу моделі складає 400 км, однак на ділі електромобіль проїхав трохи більше 320 км.

Детальніше про те, як поводить себе ID. Buzz під час руху, можна побачити на відео нижче:

Як раніше повідомляв Autogeek, в Норвегії на станції швидкої зарядки для електромобілів помітили електромобіль Volkswagen ID. Buzz.

За матеріалами: insideevs.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Більше ніяких ДВЗ: Mercedes-Benz анонсував повний перехід на виробництво електромобілів

12 нових електромобілів до 2025 року: у Renault озвучили плани розвитку концерну