in

Електромобіль Porsche Cayenne вперше помітили під час випробувань

За тиждень до того, як Porsche офіційно представить свій перший електричний кросовер під назвою Macan EV, фотографи помітили інший електричний кросовер під час випробувань, який з метою маскування використовує елементи кузова Cayenne.

Це перший випадок, коли фотографам вдалось помітити прототип Cayenne EV, хоча про його появу було відомо ще з початку 2023 року, коли керівники Porsche оголосили, що оновлений Cayenne з ДВЗ стане останнім до того, як його замінить електрична модель.

Процес тестування знаходиться на початковому етапі. Як раніше повідомлялось, наступне покоління повнорозмірного електричного кросовера від Porsche базуватиметься на архітектурі Premium Platform Electric (PPE). Ми бачимо, що тестовий зразок довший і ширший за Macan EV, причому ширина вміщена в грубо розширених крилах.

Команда дизайнерів Porsche усвідомлює, що не може радикально змінювати зовнішність своїх продуктів, тому ймовірно новинка отримає багато елементів дизайну від попередників.

Раніше Майкл Мауер, віце-президент зі стилю Porsche, сказав, що: кожен новий спортивний автомобіль має бути дуже чітко впізнаваним як частина сімейства Porsche.

Очікується, що світ побачить серійну версію Cayenne EV не раніше 2026 року. Але вже зараз можна спрогнозувати, спираючись на дані джерел, що новинка буде побудована на новій фірмовій архітектурі РРЕ.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Porsche придумали, як електромобіль може економити енергію при буксируванні причепа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $22 000: електромобіль Dongfeng 007 з гільйотиновими дверми показали офіційно

Від $64 500: електромобіль Acura ZDX отримав ціни та комплектації