in

Електромобіль Ford Explorer показали публіці

Новий Ford Explorer – це електричний позашляховик, що націлений на Європу, розроблений і виготовлений у Європі, але який передає американський дух бренду. Моделі випала доля конкурувати в одному з найтісніших сегментів електромобільного ринку.

Випуск новинки розпочнеться з середини 2023 року на оновленому Кельнському заводі Ford. У багатьох аспектах це найважливіший новий продукт Ford за десятиліття. Він стане первенцем повністю оновленої модельної лінійки компанії.

Explorer — це перший електромобіль Ford, який використовує платформу електромобілів Volkswagen MEB у рамках партнерства. За габаритами новинка стоїть посередині між VW ID.3 і ID.4, щоб уникнути прямої конкуренції з ними. Цікаво, що це не було умовою використання платформи Ford.

У салоні основна увага сфокусована на простоті використання. Центральне місце зайняв 15,0-дюймовий сенсорний екран із останньою версією інформаційно-розважальної платформи Ford Sync. Дисплей можна зафіксувати у вертикальному положенні, або нахилити до 30 градусів.

У своїй найпотужнішій версії Explorer матиме два двигуни по одному на вісь сумарною потужністю 335 к.с. – це більше, ніж будь-який інший серійний електромобіль на базі MEB, що зараз продається.

Є також два варіанти із заднім приводом: один потужністю 168 к.с., а другий – на 282 к.с. Варіанти ємності батареї поки що компанія тримає у секреті, але анонсовано, що електрична новинка матиме запас ходу понад 450 км.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Ford Mustang Mach-E загасили лише через дві години після загоряння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Chevrolet різко збільшили виробництво електричного Blazer до 65 штук на годину

Електромобіль BMW i5 дебютував на Фестивалі швидкості у Гудвуді