in

Економія до $4 000: Tesla запропонувала клієнтам дешевший автопілот із меншим набором функцій

Tesla придумала альтернативу дорогому пакету Full Self-Driving.

Тепер власники електромобілів бренду за меншу суму можуть отримати функцію Enhanced Autopilot.

За останні кілька років американці часто міняли наповнення пакетів автопілоту та їх ціни. В результаті для всіх автівок стандартом стали функції Autosteer та Traffic-Aware Cruise Control, а за пакет Full Self-Driving package вже потрібно було доплачувати. Спочатку він коштував 5 000 доларів, а потім досяг ціни в 8 000 доларів.

Зараз же Tesla почала пропонувати своїм клієнтам пакет Enhanced Autopilot за 4 000 доларів. За цю суму власник електромобіля отримає набір функцій автопілоту, серед яких: Navigate on Autopilot, Auto Lane Change, Autopark, Summon.

Пакет Full Self-Driving так і продовжуватиме коштувати 8 000 доларів. В нього входитимуть всі вищеперераховані функції, а також Traffic Light та Stop Sign control.

Для Enhanced Autopilot не потрібно оновлення безпосередньо комп’ютера. А от у випадку вибору власником старішої моделі Tesla пакету Full Self-Driving необхідно звернутись в сервіс та замовити установку нового комп’ютера, що займе від однієї до п’яти годин.  

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla почала поширення нової версії програмного забезпечення для системи автопілоту своїх електричних автомобілів. Оновлення 2020.36 привносить ряд корисних функцій. Однією з них став новий режим контролю швидкісних обмежень.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний пікап Rivian R1T перевірили на витривалість в умовах екстремальних температур

Новий Tesla Roadster буде презентовано на Нюрбургрингу в 2021 році: коли почнеться виробництво – невідомо