in

Світ “очима” Tesla в режимі повного автопілота: в мережі показали вражаюче відео

В мережі показали відео, як електромобіль Tesla в режимі бета-версії функції повного автопілота Full Self-Driving “бачить” навколишній світ.  

Картинку автопілота наклали на відео к камери на лобовому склі машини.

Tesla досі тільки тестує повний автопілот. Декільком тисячам клієнтів компанії він відкритий по програмі раннього доступу.

В компанії зазначають, що цю функцію досі не можна назвати повністю автономною роботою машини, адже водій досі відповідальний за транспортний засіб і можливі наслідки своєї їзди.

Тим не менш Tesla працює над тим, щоб відповідні регулятори дозволили перекласти цю відповідальність з людини на машину, таким чином зробивши свої електромобілі повністю роботизованими.

Нове відео з вражаючими функціями Tesla розмістив в мережі користувач з ніком AI DRIVR. Він наклав візуалізацію водіння автопілота на відео того, як транспортний засіб рухається по вулицях. Таким чином можна побачити повну картинку того, як електромобіль реагує на інші машини, дорожні знаки та розмітку, світлофори.

Як раніше повідомляв Autogeek, в США поліцейський зупинив підозрілий електромобіль Tesla Model Y і почув дивну відмазку від двох підлітків, які ним керували, хоча це їм заборонено. За їх словами, машиною керував автопілот. От тільки проблема в тому, що повний автопілот зараз тільки тестується компанією Tesla і доступний декільком тисячам машин, а ця не входила в їх число.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В автомобілях Ford виявлено проблеми з зарядкою

MINI Electric обрали автомобілем безпеки для Formula E