in ,

До 100 км/год за 2 секунди: електричний суперкар BYD YangWang U9 виявився швидшим за всі європейські аналоги

Китайський бренд Yangwang, який належить BYD Auto, продемонстрував можливості свого гібридного гіперкару U9 на гоночному треку. Десятисекундне відео заїзду опублікували на YouTube-каналі Car News China.

У ньому видно, що на фінішній прямій карбонові гальмівні диски автомобіля стали яскраво-жовтогарячими. При цьому передні як мінімум вдвічі яскравіші за задні, що показує, наскільки більше зусиль вони вносять у уповільнення автомобіля.

BYD YangWang U9 укомплектований чотиримоторною силовою установкою, запозиченою у U8. Сукупна потужність агарегатів – 1084 к.с. Споряджена маса автомобіля – 2000 кг. З місця до 100 км/год він прискорюється за 2,0 секунди, всього на 0,1 секунду повільніше набагато дорожчого конкурента Aion Hyper SSR від GAC.

Вартість BYD YangWang U9 складає 137 000 доларів, тоді як найдешевший Hyper SSR коштує 176 000 доларів. При цьому він розганяється до першої «сотні» за 2,3 секунди. Більш екстремальна версія Hyper SSR справлятиметься з прискоренням за 1,9 секунди, але коштує він від 190 000 доларів.

Ємність тягової батареї YangWang U9 – 100 кВт•год. Заявлений запас ходу – 700 км. Але його справжня фішка – це здатність стрибати вгору й вниз та їздити на трьох колесах, як старий Citroen DS.

Як раніше повідомляв Autogeek, BYD збудує в Узбекистані завод з виробництва електромобілів.

За матеріалами: СarNewsChina

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: китайський електромобіль Zeekr 001 FR навчився робити танковий розворот

Toyota пообіцяла твердотільні акумулятори, здатні забезпечити пробіг 1000 км