in

Дебют за півроку: Harley-Davidson показали, яким буде їхній перший електричний велосипед

Harley-Davidson оголосив про початок випуску власних електричних велосипедів.

Робити це компанія буде під окремим брендом – Serial 1 Cycle Company.

Ця назва є даниною мотоциклу, який був побудований в 1903 році. Більше століття тому мотоцикли були більш схожими на сьогоднішні велосипеди, що мали невеликий двигун, який розміщувався між педалями. Тому й не дивно, що бренд велосипедів в Harley-Davidson вирішили назвати іменем першого мотоциклу компанії.

В H-D пояснили, що все починалось з групи ентузіастів, які працювали на велосипедом, який був би гідний імені американського виробника мотоциклів. З часом було прийняти рішення виокремити цю групу в окрему компанію, яка буде займатись виключно велосипедом.

Офіційний дебют першої моделі Serial 1 Cycle Company запланований на березень 2021 року. Зараз же компанія продемонструвала перші фото велосипеда, але зазначена, що він не обов’язково піде у серійне виробництво.

На знімках видно, що конструкція включає в себе двигун із середньою передачею, ремінну систему, яка дуже схожа на установку Gates Carbon Drive, вбудовані в раму фари та задні ліхтарі, двопоршневі гідравлічні дискові гальма Tektro на 203-міліметрових роторах, шкіряне сідло та рукоятки.

Наразі невідомо яка буде потужність двигуна чи ємність акумулятора. Також тримається у секреті і вартість електричного велосипеда.

Як раніше повідомляв Autogeek, Harley-Davidson модифікував два електробайка LiveWire для того, щоб Еван Макгрегор і Чарлі Бурман змогли подолати тисячі кілометрів і зняти свою подорож на відео. В компанії зазначили, що співробітники, які брали участь у вдосконаленні мотоциклів, працювали понаднормово і у вихідні за власним бажанням.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Платформа Bolt запускає в Києві нову послугу з доставки їжі – Bolt Food

В Україну приїде перша офіційна партія електрокросоверів Mercedes-Benz EQC: відкрито передзамовлення