in

Платформа Bolt запускає в Києві нову послугу з доставки їжі – Bolt Food

Платформа Bolt запускає в Києві нову послугу з доставки їжі - Bolt Food

Транспортна платформа Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві. Компанія вже співпрацює з понад 9000 ресторанами-партнерами. Україна стала 15 країною, де була запущена ця послуга. 

  • З метою безпеки їжа доставлятиметься тільки безконтактним способом, а оплата здійснюватиметься за допомогою банківської карти.
  • У період запуску послуга доставки буде безкоштовною. Далі її вартість буде в середньому на 10-15% нижчою, ніж в інших подібних сервісах. 
  • До платформи в Україні вже приєдналося понад 150 ресторанів: KFC, «Пузата Хата», «Тайський привіт», «Китайський привіт», «В’єтнамський привіт», Meiwei, «БагатоЛосося», «Musafir», «Cinnabon», и другие.
  • Мінімальна вартість замовлення складає 100 грн.
  • У період запуску доставка їжі буде відбуватися у центральних районах Києва. Згодом зона покриття буде розширюватися. 
  • Середній час доставки становитиме від 20 до 40 хвилин.
Платформа Bolt запускає в Києві нову послугу з доставки їжі - Bolt Food

«Уже понад 2 млн людей користується платформою Bolt в Україні. Саме для них ми щодня працюємо над поліпшенням якості та розширенням спектру послуг. У нас є неабиякий досвід у галузі замовлення поїздок, що став основою для запуску Bolt Food у Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і зайняв лідируюче місце на українському ринку доставки їжі», ― повідомляє регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Замовити доставку їжі в рамках нової послуги буде так само просто, як замовити поїздку. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Bolt Food для смартфона. Якщо у вашому телефоні вже встановлений додаток Bolt, усі дані будуть перенесені з нього автоматично.

«Компанія Bolt швидко реагує на виклики, які диктує час. Ми подбали про те, щоб контакт кур’єрів із персоналом ресторанів і користувачами сервісу був мінімальним. Це важливий захід безпеки під час пандемії. Саме тому зробити замовлення можна буде тільки зазначивши конкретне місце, де має бути залишений пакунок із їжею», ― коментує Ігор Шрамко, регіональний менеджер Bolt Food.

Інформація про компанію Bolt 

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 30 млн осіб у 35 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, а також у Вінниці та Львові (www.bolt.eu). 

Представники ресторанів і кур’єри можуть зареєструватися на сайті food.bolt.eu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Платформа Bolt запускає в Києві нову послугу з доставки їжі - Bolt Food
Найвищий хмарочос у світі перетворили на рекламну площину для електромобіля Porsche Taycan

Найвищий хмарочос у світі перетворили на рекламну площину для електромобіля Porsche Taycan

Дебют за півроку: Harley-Davidson показали, яким буде їхній перший електричний велосипед

Дебют за півроку: Harley-Davidson показали, яким буде їхній перший електричний велосипед