in

BMW продаватиме опцію підігріву сидінь за підпискою: як зекономити на абонементі

BMW вирішила почати продавати підписку на одну з основних функцій своїх автомобілів – підігрів сидінь.

Відтепер у низці країн клієнти BMW повинні будуть щомісячно сплачувати 18 доларів, якщо хочуть користуватися підігрівом сидінь.

Крім того, можна буде оплачувати функцію раз на рік – це коштує 180 доларів, раз на три роки – 300 доларів, або ж заплатити за «необмежений» доступ за 415 доларів.

Коли саме BMW почала пропонувати цю функцію за підписку та в яких країнах це буде працювати поки невідомо, однак кілька торгових точок цього тижня повідомили про запуск підписки у Південній Кореї.

Варто зазначити, що починаючи з 2020 року BMW повільно впроваджує функції за підписками. Зокрема, йшлося про автоматичне дальнє світло та адаптивний круїз-контроль. Такий крок автовиробника клієнти назвали жадібним і експлуататорським.

У випадку з підігрівом сидінь, власники BMW вже мають усі необхідні компоненти, але автовиробник просто розмістив програмний блок на їхній функціонал, за видалення якого покупці потім повинні заплатити. 

Як раніше повідомляв Autogeek, власники електромобілів Tesla зможуть користуватися преміальними функціями системи допомоги водієві Autopilot Full Self-Driving (FSD) за передплатою – $199 за місяць. 

За матеріалами: theverge.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Китаї презентували електромобіль з довічною гарантією і запасом ходу понад 600 км

Черга на рік вперед: електричний гіперкар Rimac Revera запустили у виробництво