in ,

Автопілот за підпискою: водіям електромобілів Tesla функція стала доступною за $199 на місяць

Преміум-підписка на фірмовий автопілот пропонується замість разової оплати у розмірі 10 000 доларів.

Власники електромобілів Tesla зможуть користуватися преміальними функціями системи допомоги водієві Autopilot Full Self-Driving (FSD) за передплатою – $199 за місяць. Раніше вони були доступні за умови внесення разового платежу у розмірі $10 000. Про це повідомив у своєму Twitter один з клієнтів компанії.

Скористатися новою опцією зможуть власники автомобілів з новітнім бортовим комп’ютером Tesla – Hardware 3. На даний момент він встановлюється на кросовери Model Y. Решті доведеться заплатити на оновлення програмного забезпечення $1500. Клієнти, які раніше купували пакет Tesla Enhanced Autopilot, можуть підписатися на FSD за $99 на місяць, але, можливо, їм також доведеться встановити оновлення.

Як говориться у розісланому клієнтам офіційному повідомленні компанії, за абонплатою будуть доступні такі функції, як автоматична зміна смуги руху, автопаркування, розпізнавання світлофорів та знаків зупинки. Також клієнти зможуть користуватися функцією виклику автомобіля з паркування Smart Summon.

При цьому виробник підкреслює, що ці функції не роблять автомобіль повністю автономним. Їх використання вимагає постійної уваги з боку водія. Компанія залишає за собою право в будь-який час змінити вартість передплати (клієнтів повідомлятимуть за місяць) та призупинити використання FSD або відключити клієнта повністю за несплату або «за несанкціоноване або невідповідне» використання системи. Користувачі також мають право в будь-який момент відмовитися від підписки, але повертати їм гроші за невикористані дні компанія не буде.

Як раніше повідомляв Autogeek, Samsung постачатиме камери заднього виду для електропікапа Tesla Cybertruck.

За матеріалами: CNBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Комплектуючі для виробництва електротранспорту в Україні звільнили від ввізного мита та ПДВ

Проект Titan: розробника Apple Watch долучать до створення електромобіля Apple Car