in

Працюють цілодобово: електромобіль Rivian R2 активно готують до запуску

Фінансовий директор Rivian Клер Макдоно підтвердила, що американська компанія цілодобово працює над запуском нового електричного кросовера R2. За її словами, новинка також допоможе вивести бренд на світовий рівень.

За словами Макдоно, спеціалісти Rivian “працюють цілодобово”, модернізуючи та розширюючи свій завод з виробництва R2 у Нормалі, штат Іллінойс. Виробництво новинки повинно стартувати у першій половині 2026 року. Макдоно підтвердила, що цей виробничий об’єкт у майбутньому випускатиме й інші моделі бренду.

У січні компанія Rivian уклала кредитну угоду з Міністерством економіки США на суму 6,6 мільярда доларів для фінансування свого нового заводу в Джорджії. Однак це було незадовго до того, як Трамп вступив на посаду, і минулого місяця губернатор Джорджії Брайан Кемп заявив, що він не впевнений, що фінансування проекту відбудеться у повній міпі.

Компанія залишається впевненою, що кошти надійдуть вчасно. За планом новий завод Rivian у Джорджії вироблятиме до 400 000 електромобілів на рік. Минулого року компанія побудувала трохи менше 50 000 авто на електротязі.

Макдоно додала, що Rivian дуже хоче розвивати бренд Rivian на міжнародному рівні, плануючи запустити R2 в Європі та інших глобальних ринках.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rivian інтегрував стрімінгові додатки YouTube і Google Cast у мультимедіа.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Услід за BYD: автомобілі Chery отримають літаючі дрони

Zeekr та Intellias створили у Кракові центр розробки програмного забезпечення: над чим працюють