in

Rivian інтегрував стрімінгові додатки YouTube і Google Cast у мультимедіа: як працюють

Компанія Rivian інтегрує YouTube у свою інформаційно-розважальну систему. Крім того, автовиробник додає у авто Google Cast, що дає водію і пасажирам можливість віддзеркалювати свій улюблений контент у електромобілі зі смартфона чи планшета.

Хоча клієнти Rivian є одними з найбільш задоволених у сегменті, інформаційно-розважальна система поточних моделей залишає бажати кращого. Звичайно, ви можете завантажувати оздоровчі програми, як-от Headspace і Sleepio, або керувати своєю компанією за допомогою Workday, але з точки зору розваг, Rivian міг би мати краще.

Компанія Rivian повідомила, що її поточна інформаційно-розважальна система, що складається з 15-дюймового сенсорного екрана та “аудіосистеми з ефектом занурення”, незабаром підтримуватиме додаток YouTube, що дозволить власникам транслювати улюблені відео на екран мультимедіа, коли машина запаркована.

Для роботи застосунків необхідно запаркувати авто, потім підключити будь-який телефон або планшет до точки доступу Wi-Fi машини та торкнутись піктограми Google Cast на екрані свого пристрою. Далі варто просто торкнутись сторчки “Rivian” на екрані, щоб почати сеанс трансляції, який відтворюватиме відео з вибраної програми на екрані авто та звук через його аудіосистему.

Однак, якщо транспортний засіб переведено в режим Drive, відео автоматично призупиняється для забезпечення безпеки водія та пасажира.

Rivian каже, що рідний додаток YouTube і можливості Google Cast будуть доступні через бездротове оновлення, яке вийде незабаром.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий гібридний кросовер Lexus LBX прибув в Україну

З запасом ходу у 1000 км та динамікою хот-хетча: Alpine показав гібридний кросовер Renault Rafale E-Tech