in ,

Інтерʼєр вже не таємниця: електричний пікап RAM 1500 REV показали на відео

Американська компанія Ram Trucks використала фінал чемпіонату з американського футболу NFL – Super Bowl – для реклами свого нового електричного пікапа Ram 1500 REV. Товарний автомобіль виглядає більш приземлено ніж передсерійний прототип, який компанія показала в січні цього року. Від нього серійному електропікапу дісталися лише довгасті фари та логотип із діодним підсвічуванням.

Яким буде салон вже не таємниця. Одному із кадрів видно цифрову панель приладів, вертикальний центральний дисплей та окремий екран для переднього пасажира. 

Технічну інформацію про Ram 1500 REV компанія не надала. Відомо, що пікап побудований на новій модульній платформі STLA, розробленій Stellantis спеціально для великих вантажівок та легких комерційних автомобілів. Ця архітектура підтримує 800-вольтові силові установки. У топової модифікації Ram 1500 зможе проїжджати близько 800 км без підзарядки. Від швидкісного зарядного терміналу потужністю до 350 кВт за 10 хвилин батарея пікапа поповнюється на 160 км шляху. Максимальна маса причепа на буксирі – понад 4,5 тонни.

Як повідомляється на офіційному сайті альянсу Stellantis, до складу якого входить бренд Ram, замовлення на новинку вже приймаються. Для оформлення бронювання необхідно внести передплату у розмірі 100 доларів. Серійне виробництво Ram 1500 REV розпочнеться у 2024 році.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний позашляховик Audi Activesphere зможе трансформуватися у пікап.

За матеріалами: Stellantis

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Літаючий автомобіль Geely Aerofugia AE200 успішно завершив випробування

702 км без підзарядки: електричний кросовер XPeng G9 вразив характеристиками