in

Замінить Huracan: новий гібридний Lamborghini вперше помітили під час тестів

Фотографи вперше “зловили” майбутню заміну Lamborghini Huracan. Прототип все ще сильно замаскований, але Lamborghini оформлюють авто для випробувань з гумором: на задній частині нанесені “ліхтарі” у стилі Revuelto, а спереду – наклейки на фари у дусі Gallardo.

Усі нові моделі використовуватимуть гібридні технології, і новий компактний суперкар не виключення. У замаскованому авто обов’язково є акумуляторна батарея, оскільки на ньому більше наклейок із застереженнями про високу напругу, ніж на електростанції.

Новий Lamborghini, про ім’я якого нам поки точно нічого не відомо, вже точно не отримає класичний атмосферний V10. Наступник Huracan, ймовірно, буде оснащений V8. За даними інсайдерів, Lamborghini використовуватиме абсолютно новий V8 та восьмиступінчасту коробку передач DCT, який зможе крутитись до 10 тисяч обертів. Топ-менеджери компанії також нещодавно підтвердили, що новинка не буде запозичувати платформу у Audi.

Зважаючи на те, що випускна система розташована набагато вище, ніж раніше, це можна вважати натяком на гібридну тримоторну силову установку, два з яких будуть електричними. Це, ймовірно, означає, що фізичний зв’язок між передніми та задніми колесами буде втрачено, тому передні колеса будуть приводитися в рух лише електрикою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Lamborghini випустила електричний скутер AL1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Європейську версію флагманського Genesis G90 покажуть на Фестивалі швидкості у Гудвуді

У Європі ухвалили нові правила зарядки електромобілів, що регулюють платежі та швидкість заряджання