in

Залучили 60 манекенів та $107 млн: Audi відкрила новий центр для краш-тестів

Компанія Audi відкрила новий Центр безпеки транспортних засобів у своєму технопарку в Інгольштадті, Німеччина. Його сучасне обладнання дозволить автовиробнику проводити численні типи краш-тестів перед тим, як випустити нову модель.

Промисловий об’єкт, який будували три роки, коштував компанії близько 107 мільйонів доларів. На ньому задіяно близько 100 співробітників.

Будівля також дозволить Audi проводити велику кількість різноманітних краш-тестів у порівнянні з попереднім об’єктом. Новий центр має велику інтегровану підлогу для краш-тестів без опор із найсучаснішими високошвидкісними камерами та світлодіодним освітленням.

На тестовій арені є кілька перехресних смуг для аварій, що дозволяє Audi здійснювати зіткнення двох автомобілів під кутом 90 градусів. Це також дозволяє компанії розбивати автомобілі боком об перешкоди. У будівлі також розміщені макетна лабораторія, стенди для випробування компонентів, офіси та майстерні.

Вважається, що у новому центрі Audi використовуватиме понад 60 манекенів для краш-тестів, розмір яких варіюється від 18-місячної дитини до дорослих різної комплекції. Манекени мають до 150 датчиків. Тривимірне сканування допомагає обробити деформації транспортних засобів після випробувань, а відстеження руху допомагає фіксувати послідовність подій.

Цікаво, що компанія відкрила свій перший аварійний зал ще у 1970 році в Інгольштадті, який використовувала протягом наступних 50 років.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Audi та SAIC будуть спільно створювати електромобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У США знову зросли продажі електромобілів: які авто купували найбільше

Менше $25 000: Fiat показав гібридний кросовер моделі 600 з запасом ходу на електротязі в 1 кілометр