in

Електромобілі Audi можуть будуватися на платформі SAIC: німці шукають партнера в Китаї

Audi планує отримати нову платформу для електромобілів від стороннього OEM-виробника. Як повідомлялось раніше, компанія вивчає електромобільний ринок Китаю у пошуках нового партнера, у якого його її можна придбати.

Причиною такого рішення стали проблеми з розробкою програмного забезпечення, з яким зіткнулися фахівці Audi. На це наклалися невдачі материнської Volkswagen Group, електрична архітектура якої буде готова лише 2029 року. У Audi не має часу стільки чекати. Компанія вже відстає за продажами від Mercedes-Benz і BMW, що призвело до звільнення Маркуса Дюсмана з посади голови правління Audi минулого місяця. 1 вересня 2023 року його замінить автор Porsche Panamera Гернот Делльнер.

Серед потенціальних донорів платфоми розглядалися BYD, Geely, SAIC Motor, BAIC, GAC та навіть FAW, у якої є спільне підприєство з Volkswagen Group. Наразі стало відомо, що Audi веде «попередні переговори» щодо купівлі з китайською державною компанією SAIC Motor. Як свідчать джерела знайомі з ситуацією, переговори просуваються і стосуються купівлі платформи у преміального суббренду IM Motors, яким SAIC володіє спільно з Alibaba Group.

Як повідомив Electrek, глава Volkswagen Group Олівер Блюм схвалив стратегію Audi щодо пошуку електромобільних технологій за кордоном. За затвердження цього плану правління концерну може проголосувати вже цього тижня.

Audi та SAIC повідомлення про можливу співпрацю не коментують.

Як раніше повідомляв Autogeek, німці побудували рестомод класичного NSU Prinz з мотором від Audi e-tron.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Достатньо звичайного дорожнього конуса: в США знайшли спосіб виводити з ладу роботаксі

Дешевше ще не було: новий електромобіль Tesla коштуватиме близько $24 000