in

За ціною Porsche: власник водневого Hyundai ix35 отримав рахунок за ремонт у $114 000

Власник 7-річного водневого Hyundai ix35 FCEV отримав неймовірно великий чек за ремонт свого авто у офіційного дилера – боротьбу з несправністю майстри оцінили у 114  000 доларів.

Тілль Вестберг, бізнесмен з міста Бад-Хомбург у Німеччині, витратив 55 089 доларів на новий Hyundai ix35 FCEV в 2016 році, замінивши свою гібридної Toyota Prius. За 7 років автомобіль жодного разу не ламався та проїхав 84 000 км.

Незважаючи на початкову відсутність мережі заправки, яка змушувала його проїжджати аж 114 км, щоб поповнити водневі баки, Вестберг був дуже задоволений швидким розгоном FCEV, тихою їздою та запасом ходу у 450-500 км. Однак нещодавно Hyundai перестав працювати, показуючи повідомлення про помилку на екрані кожного разу, коли власник намагався його завести.

Виявилось, що найбільша частка з 114 000 доларів прийшлась на паливний елемент, який потребує заміни і коштує 93 043 долари без урахування податків. Надзвичайно висока вартість пов’язана з тим, що ix35 FCEV був автомобілем обмеженого виробництва з використанням дорогих технологій і дуже обмеженою доступністю запасних частин.

Вестберг незадоволений результатом і хоче, щоб Hyundai забрала машину назад. Автовиробник зрештою визнав, що ремонт не має економічного сенсу, і намагається знайти альтернативні рішення для клієнта.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hyundai може перейти на зарядні порти Tesla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Уряд Саудівської Аравії пересяде на електромобілі Lucid Air: компанія побудує окремий завод

Водень, гібрид, електромобіль: Toyota Land Cruiser може отримати одразу кілька версій