in

З запасом ходу до 700 км: електричний кросовер Opel Grandland показали офіційно

Німецький автовиробник представив кросовер Opel Grandland нового покоління. Новинка втілює в серійній моделі багато конструктивних особливостей, які вперше були використані на концепт-карі Opel Experimental. Особливо варто відзначити нову передню частину 3D Vizor, підсвічений логотип-блискавку Blitz в центрі дизайнерської композиції попереду, а також фари Intelli-Lux Pixel HD з понад 50 000 окремими LED-елементами.

Новий Opel Grandland побудований на сучасній платформу BEV STLA Medium та отримує нову акумуляторну батарею з максимальною ємністю 98 кВт*год. Вона має забезпечити кросоверу Opel Grandland Electric запас ходу до 700 кілометрів.

Завдяки новій архітектурі розміщення елементів, новому пласкому акумулятору ємністю до 98 кВт*год., електромоторам нового покоління, а також додатковим функціям енергозбереження (наприклад, тепловий насос), кросовер Opel Grandland Electric зможе забезпечити запас ходу на електроприводі приблизно до 700 км за правилами заміру згідно випробувального циклу WLTP.

Причому таку подорож без шкідливих викидів та вихлопних газів можна продовжувати ще і ще – завдяки коротким піт-стопам для підзарядки акумулятора. Адже на потужних публічних зарядних станціях швидкої зарядки, акумулятор можна підзарядити до 80% номінальної ємності лише за 26 хвилин.

Новий логотип з підсвічуванням також підтриманий ще однією важливою інновацією в галузі освітлення – матричними фарами Intelli-Lux Pixel Matrix HD, що відзначають свій дебют у серійній моделі та є найкращими в цьому ринковому сегменті. Адже такі фари пропонують понад 50 000 окремих LED-елементів (по 25 600 в кожній фарі) для максимально точного розподілу світла. Залежно від ситуації на дорозі, камера може виявляти рухомі об’єкти й фари Intelli-Lux Pixel Matrix HD гнучко «вирізають» ці об’єкти з максимальною точністю, набагато краще за вже відомі технології матричних фар Matrix Light.

Велика колісна база (2784 мм) обіцяє чудовий внутрішній простір салону, а збільшені дверцята багажника натякають на неабияку місткість останнього. Наприклад, при складанні задніх сидіння, розділених в пропорції 40:20:40, максимальний об’єм багажника Нового Opel Grandland можна максимально збільшити до 1641 літра.

Всередині водія та пасажирів нового Opel чекає 16-дюймовий сенсорний дисплей і висока центральна консоль створюють відчуття динамічного, сучасного, технологічного автомобіля.

Одразу за кермом, на своєму звичному місці встановлена повністю цифрова широкоформатна панель приладів, що надає важливу інформацію про поточний рух – це дозволяє водію зосередитися на задоволенні водіння, а не на пошуку інформації. У поєднанні з проекційним дисплеєм Intelli-HUD, водію навіть більше не потрібно відводити погляд від дороги. Крім того, для Opel Grandland передбачений особливий режим відображення інформації, що зменшує вміст даних на панелі приладів, проекційному екрані, центральному дисплеї – так можна ще менше відволікатись від дороги, що особливо важливо під час руху вночі або під дощем.

Окрім електричної версії, новий Opel має одразу кілька електрифікованих гібридних варіантів. Наприклад, кросовер Opel Grandland Plug-in Hybrid може забезпечити пробіг до 85 км (WLTP) без викидів вихлопних газів. Водночас Opel Grandland Hybrid оснащений бензиновим двигуном та 48-вольтовою технологією електрифікації, завдяки чому він пропонує власні додаткові переваги: задоволення від водіння, зниження споживання пального та викидів CO2, цінова доступність для широкого кола покупців.

Окремо варто відзначити систему Intelli-Drive 2.0, яка об’єднує численні електронні асистенти, а також додає інтелектуальну адаптацію рекомендованої швидкості та функцію напівавтоматичної зміні смуги руху. Так, якщо бажана смуга руху вільна, система направляє Новий Opel Grandland у потрібному напрямку легкими рухами керма. Водночас, інтелектуальна адаптація рекомендованої швидкості гарантує, що швидкість руху автомобіля буде автоматично зменшуватись відповідно до вказаного ліміту, або збільшуватись коли ліміт вже перестав діяти.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, німецький автовиробник показав електричний концепт-кар Opel Experimental.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Власники подають до суду та вимагають повернення коштів: водневі Toyota Mirai викликали нову хвилю негативу

В переможцях Tesla: названо авто, які мають найнижчі витрати на обслуговування та ремонт