in

З ними не посперечаєшся: роботів навчили забирати погано припарковані авто

Французька компанія Multitract запустила у серійне виробництво спеціальних гусеничних роботів, які можуть евакуйовувати автомобілі, що запарковані з порушенням, з найтіснішого місця.

Переміщення припаркованого автомобіля може перетворитись на важку роботу, особливо в умовах міста. Іноді немає місця, щоб поставити звичайний евакуатор попереду або позаду транспортного засобу. Але на допомогу працівникам муніципальних служб прийшли спеціальні роботи – щось середнє між вантажівкою, вилковим навантажувачем і розміновувачем.

Строго кажучи, вони не роботи, адже працюють на 100 відсотків за вказівками людини-оператора, яка керує ними за допомогою дистанційного керування. Вони називаються Eastract.

У Eastract є пара гусениць і лоток, який ковзає вперед, як пандус. Він має вантажопідйомність у 2500 кг. Більш потужна модель TowTrack XL може впоратися з автомобілем масою 3500 кг.

Можливо, з часом такі машини зможуть працювати автономно, а міські паркувальники по всьому світу зможуть подвоїти кількість конфіскованих автомобілів. За словами компанії, у переважній більшості випадків машини використовуються для евакуації саме несправних автомобілів з вузьких вулиць. Але кілька невеликих міст у Британії з їх допомогою контролюють вже саме порушників правил парковки.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, водій Nissan Leaf всього за тиждень 17 разів порушив швидкісний режим.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потужні гібридні кросовери: Mercedes показав AMG-версії GLC

Суперкар Rimac Nevera встановив новий рекорд швидкості серед серійних електромобілів у Гудвуді