in ,

Яким буде новий електрокросовер Peugeot e-5008: опубліковані фото салону

Абсолютно новий електричний кросовер PEUGEOT E-5008 готовий запропонувати дуже просторий 7-місний салон та легкий доступ до комфортного третього ряду сидінь.

Новий PEUGEOT E-5008 запропонує салон з абсолютно новою концепцією PEUGEOT Panoramic i-Cockpit®, яка обіцяє новий рівень задоволення від кожної подорожі. Піднесений та наче «літаючий» вигнутий 21-дюймовий панорамний HD-екран поєднується з проекційний дисплеєм.

Також передбачено центральний сенсорний дисплей, що органічно інтегрований у високотехнологічну композицію салону. PEUGEOT переосмислив місце водія в салоні Нового PEUGEOT E-5008, аби надати ще більше комфорту, інформативності та вражень від користування.

Ефект «левітації» підкреслюється навколишнім LED-освітленням, джерело якого приховано за дисплеєм та забезпечує м’яке фонове контурне світло. Розроблений для досягнення максимальної зручності та ергономіки використання, панорамний екран злегка вигнутий до водія, водночас залишаючись ідеально доступним для переднього пасажира.

Новий PEUGEOT E-5008 також готовий запропонувати вишуканий інтер’єр, який відчуттям свого затишку нагадує приємну вітальню великої родини. Причому, й справді великої – адже в салоні може бути встановлено сім зручних сидінь. Також передбачено систему легкого доступу до третього ряду сидінь

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Названі найкращі електромобілі за відгуками власників: опубліковано рейтинг

Цінові війни електромобілів виходять на новий рівень: виробники батарей знижують вартість акумуляторів