in

Які електромобілі найчастіше шукали в Google: складено рейтинг популярності

Британська компанія Gridserve, яка серед іншого займається розвитком зарядної мережі для електромобілів, опублікувала власний рейтинг найбільш популярних батарейних автомобілів у світі. Складено його на основі аналізу інтернет-запитів у Google у 2022 році.

Загалом це дані щодо 317 автомобілів із понад 200 країн світу. І хоча далеко не всі запити в Google закінчуються угодою купівлі-продажу, але скласти уявлення про переваги потенційних покупців за ними можна.

Перше місце за кількістю запитів займає Tesla Model 3 – майже 20 мільйонів переглядів. Серед перших 11 країн країн рейтингу американський електроседан частіше шукали у шести: США (6,9 млн), Німеччині (2,0 млн), Франції (1,9 млн), Великій Британії (1,3 млн), Італії ( 911 тис.) та Іспанії (816 тис.).

Далі йдуть Kia EV6 – 15,8 млн, Tesla Model Y – 13,9 млн та Hyundai Ioniq 5 – 12,7 млн. Але найпопулярнішим у 47 країнах світу був Lexus RZ, який посів дев’яте місце у загальній таблиці пошукових запитів з 7,2 млн переглядів.

Також проглядаються «регіональні» переваги. Так, у Індії найбільшою популярністю користується Tata Nexon, на рахунку якого понад 2 млн переглядів.

Мешканці балканських країн найчастіше шукають хорватський електричний спорткар Rimac Nevera.

Як раніше повідомляв Autogeek, Renault готується представити бюджетний кросовер Kardian.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

«Китайський» електромобіль Volkswagen ID.4 став лідером українського ринку нових авто

Вересень став рекордним за кількістю імпортованих вживаних електромобілів: топ-5 популярних моделей