in

“Вже на підході”: Ілон Маск пообіцяв ускладнити користувачам доступ до мобільного додатку Tesla

Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив, що двофакторна автентифікація для застосунку “бентежно запізнюється”, але вже “на підході”. Маск не вказав точу дату, але заявив, що двофакторна автентифікація – що додає додатковий крок для підтвердження ідентичності користувача при вході – знаходиться у процесі “остаточної валідації”.

Судячи з твіту Маска, двофакторна автентифікація (2FA) Tesla буде доступна через SMS та застосунки-автентифікатори, які, як правило, вважаються більш безпечними. Минулого року Маск заявив, що Tesla працювала над “фундаментальними оновленнями” основної операційної системи Tesla, і незабаром впроваджуватиме 2FA.

Застосунок Tesla в основному служить ключовим для останніх моделей компанії, що дозволяє віддалено блокувати та розблоковувати автомобіль. Автомобілі Tesla, як правило, вважаються досить захищеними від крадіжок, оскільки вони мають постійний трек GPS, який дозволяє власникам відстежувати свої транспортні засоби. Компанія представила введення PIN-коду для своїх автомобілів у 2018 році. Але додавання 2FA, для якого потрібно ввести код, сформований з окремого пристрою (як правило, смартфона), додасть ще один рівень безпеки для його систем без фізичних ключів.

Як раніше повідомляв Autogeek, свіже оновлення прошивки електромобілів Tesla дозволило змінювати кліренс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

40 миль без водіїв: пов’язана з Google компанія побудує в США спеціальну дорогу для безпілотників

Для українських водіїв сервісу Uber запустили програму винагород Uber Pro: як це працює