in

Ілон Маск попросив клієнтів не скаржитися на оновлення системи автопілота Tesla

Глава Tesla Ілон Маск закликав користувачів не скаржитися на нове оновлення бета-версії Tesla Full Self-Driving.

FSD Beta дозволяє електромобілям Tesla автономно рухатися до пункту призначення, введеного в навігаційній системі автомобіля.

Однак водій повинен залишатися постійно слідкувати за тим, як рухається автівка, й в разі необхідності на себе контроль транспортним засобом.

Попри те, що відповідальність лежить на водієві, а не на системі Tesla, вона все ще вважається системою допомоги водієві другого рівня. Однак програма у деяких випадках після оновлення зазнавала регресії з точки зору можливостей водіння.

Саме на це й поскаржився один із власників Tesla. Він заявив, що бета-версія FSD потребує «багато роботи над основним контролем» після останнього оновлення. На це Маск відповів:

«10.69 (версія FSD) є обмеженим випуском не просто так. Будь ласка, не просіть включити вас у ранні бета-версії, а потім скаржтеся».

Цікавим моментом в цій всій історії є те, що власники Tesla тестують функцію FSD не просто так – вони повинні заплатити 12 тисяч доларів за це. А скоро ця сума сягне 15 тисяч доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, електроніка Tesla Model 3 на швидкості 40 км/год не змогла ідентифікувати дитину та зупинити автомобіль.

За матеріалами: electrek.co

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Концепт електричного кросовера Skoda Vision 7S показав, якими будуть електромобілі майбутнього

Автобренд Haval з 2030 року випускатиме тільки електромобілі