in

Норвезькі власники Tesla оголосили голодування через проблеми з електромобілями: повний перелік несправностей

Група власників Tesla в Норвегії оголосила голодування, щоб привернути увагу Ілона Маска до серії проблем, які, як стверджують, мають їхні електромобілі.

На початку цього тижня Маск прибув до Норвегії для участі в енергетичній конференції та висловити, за його словами, подяку норвезьким водіям за прихильність до електромобілів.

Власники електромобілів Tesla вирішили не втрачати таку можливість та висловити своє невдоволення автівками безпосередньо Маску. 

«Ми група незадоволених норвезьких власників Tesla. Ми віримо, що якщо Ілон Маск дізнається про наші проблеми, він вирішить ситуацію. Будь ласка, допоможіть нам привернути його увагу», – зазначають протестувальники.

Варто зазначити, що список скарг у цих водіїв до електромобілів Tesla немалий. Так, вони стверджують, що автівки не заводяться в холодну погоду, дверні ручки не відкриваються в холодну погоду, машини сильно скриплять та не заводяться в теплу погоду, на сидіннях з’являються «бульбашки», а самі сидіння (передні) розхитані. Також вони стверджують, що в дощ кришка багажника наповнюється водою, автопілот не працює належним чином, Інтернет повільний і також не працює належним чином, як і двірники. 

Крім того водії мають претензії до освітлення, декоративних молдингів, роботи дверей та комп’ютера, а також системи в цілому. Ще однією проблемою є знижена потужність.

Невдоволені водії й сервісним обслуговуванням Tesla. Вони стверджують, що при обслуговуванні автомобіля не всі проблеми вирішуються, а інколи на зв’язок Tesla треба чекати дуже й дуже довго. 

Всі власники Tesla вирішили не просто протестувати, а оголосили про голодування, щоб привернути увагу Маска та вирішити всі вищезгадані проблеми. За деякими даними, «голодування» може бути маркетинговою спробою деяких компаній змусити власників Tesla скористатися їхніми послугами для вирішення цієї проблеми та потенційно підписати інші групові позови проти Tesla.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Tesla відкрила для власників електромобілів інших марок свої зарядні станції у Норвегії

За матеріалами: electrek.co

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Пальне upg100 вже в баках власників спорткарів та автолюбителів: українська енергія та європейська якість

Tesla зіткнулась із безпрецедентним попитом на електромобілі: продається все, що виробляється