in ,

Виклик Apple: перший електромобіль Xiaomi з’явиться раніше за Apple Car

Виклик Apple: перший електромобіль Xiaomi з'явиться раніше за Apple Car

Презентація електромобіля Xiaomi відбудеться найближчими місяцями.

Рекламну кампанію розгорнуть у 2022 році, а офіційна прем’єра, як і було обіцяно раніше, відбудеться у 2024 році. Зі слів засновника та генерального директора Xiaomi Corporation Лей Цзюня, головний виклик для них – випустити свій автомобіль раніше Apple і для цього робиться все можливе. Зокрема розробки ведуться швидше, ніж планувалося. На руку китайцям грає і сам американський IT-гігант: поява «яблучного» автомобіля очікується у 2025 році, хоча раніше озвучувалися ближчі терміни.

Виробництво електромобілів Xiaomi налагодять на новому заводі у Пекіні, будівництво якого завершиться саме 2024 року. Річний обсяг виробництва складе 300 000 одиниць. Ймовірно, першою його моделлю стане електромобіль, що розробляється.

Загалом протягом наступних 10 років китайський концерн планує інвестувати в автомобільний напрямок 10 млрд доларів. Відповідно до плану, до 2027 року щорічного вироблятиметься понад 1 мільйон електромобілів Xiaomi. При цьому основним джерелом прибутків компанії залишаться смартфони.

Як раніше повідомляв Autogeek, голова корпорації Лей Цзюнь вклав 972 000 доларів у засновану минулого року компанію Yuntu Semiconductor, яка випускає напівпровідникові мікросхеми для автотранспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Виклик Apple: перший електромобіль Xiaomi з'явиться раніше за Apple Car
Майже 5 млрд доларів інвестицій й запуск виробництва у 2024 році: Rivian побудує ще один завод у США

Доведеться чекати до 2023 року: Rivian перенесла запуск найдалекобійніших R1T та R1S

Bentley Flying Spur 2021 року: переваги моделі

Bentley Flying Spur 2021 року: переваги моделі