in

Все заради нових електромобілів: Nissan і Honda можуть об’єднатись для боротьби з “китайцями”

Nissan і Honda розглядають можливість об’єднання, щоб представити більш доступні електромобілі, які зможуть конкурувати з китайськими автовиробниками, такими як BYD. Партнерство може включати спільне створення нової платформи для електромобілів.

За словами Nikkei, Nissan може зробити рішучий крок, оскільки він вже певний час обмірковує партнерство з Honda для розробки більш доступних електромобілів.

Джерела в Nissan повідомили, що автовиробник може обговорити спільну розробку акумуляторів та електромобілів з Honda. Іншою можливістю для двох компаній є спільне проектування та розробка нової платформи електромобілів, які б склади конкуренцію BYD.

Наразі ж японські автовиробники змушені зменшувати ціни на свої авто, щоб конкурувати з “китайцями”. Так, Nissan знизив ціни на Ariya до 6000 доларів, оскільки бренд прагне повернути таким чином собі частку ринку. Тим часом, перший електричний кросовер Honda – Honda Prologue – нещодавно представили офіційно з ціною від 47 400 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний комерційний фургон Nissan Interstar з запасом ходу у 460 км показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $12 500: доступний електричний кросовер BYD e2 представили офіційно

З власним холодильником: Hyundai представив новий електричний фургон