in

Volvo, Lotus Geely та JLR об’єдналися з метою спільної розробки батарей для електромобілів

Чотири великі автовиробники об’єдналися в новий альянс. До нього увійшли марки Volvo, Polestar і Lotus, що належать холдингу Geely, а також компанія Jaguar Land Rover.

Компанії займуться спільним пошуком рішень у галузі поповнення запасу енергії електромобілів та розробкою нового стандарту зарядки для преміальних моделей, який стане альтернативою північноамериканському стандарту NACS від Tesla.

Про створення нового альянсу було оголошено під час профільної конференції, що відбулася в Китаї. Об’єднання, до якого увійшли Polestar, Volvo, Lotus та Jaguar Land Rover, отримало назву Shanchong (Swift Charge, або “швидка зарядка”). Водночас Китайська асоціація легкових автомобілів (CPCA) оголосила про те, що з 1 по 17 грудня продаж електромобілів у Китаї майже досяг позначки в мільйон штук (942 тисячі екземплярів). Це на 11 відсотків більше ніж за аналогічний період минулого року.

Логічно, що автовиробники, присутні на китайському ринку, поєднують зусилля для розвитку електричного транспорту та інфраструктури для нього. Так, у листопаді про стратегічне партнерство в галузі зарядних станцій оголосили Mercedes-Benz Group China та BMW-Brilliance Automotive: вони мають намір спільними зусиллями створити в країні мережу зарядних станцій преміум-класу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Nio отримають твердотільні батареї вже наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Volvo EX30 отримав спортивну та позашляхову версії: подробиці

Hyundai випустить 100 екземплярів унікального купе N Vision 74, що працює на водні