in

Volkswagen разом із BP встановлять 4000 швидкісних електрозаправок на 150 кВт в Європі

Volkswagen Group має намір взяти участь у розвитку зарядної інфраструктури для електромобілів.

Німецький автоконцерн спільно із British Petroleum реалізують проєкт, у рамках якого встановлять до 4000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів. Зарядні термінали Flexpole потужністю 150 кВт, обладнані системою зберігання акумуляторів та двома точками підключення, встановлять на станціях BP у Великій Британії та Aral у Німеччині.

Вони призначені для підключення до низьковольтної мережі, що виключає наявність спеціальної підстанції та дорогого будівництва. Як пише видання Autoweek, розгорнути нову мережу зарядних пристроїв Flexpole на вже існуючих станціях заправки партнери планують протягом 24 місяців. До кінця 2024 року вона налічуватиме 8000 нових точок зарядки.

«Як ми обіцяли на нашому Power Day, ми швидко розширюємо зарядну інфраструктуру в Європі. Разом із ВР ми за дуже короткий час запустимо тисячі станцій швидкої зарядки. Швидке розширення мережі зарядних станцій має вирішальне значення. Для цього наші новаторські зарядні пристрої пропонують ідеальне рішення, оскільки час та витрати, необхідні для встановлення, мінімальні», – сказав Томас Шмальль, член правління Volkswagen Group та генеральний директор Volkswagen Group Components.

Доступність терміналів швидкої зарядки на існуючих станціях заправки розглядається як один з основних кроків до ширшого впровадження електромобілів. Щоб клієнти могли їх швидко знаходити, німецький концерн планує інтегрувати зарядні пристрої до навігаційних систем електромобілів кількох своїх брендів, а також у застосунок для зарядки Elli. 

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla відкрила зарядні станції Supercharger для електромобілів усіх марок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Brilliance готує двох конкурентів популярному бюджетному електромобілю

Сонце не завадить: електромобілі Tesla отримали поворотні центральні монітори (відео)