in

Volkswagen офіційно презентував нове покоління електромобіля ID.3 – всі характеристики

Компанія Volkswagen нарешті презентувала нове покоління моделі ID.3.

Модель має оновлений стиль і суттєво змінений інтер’єр.

Volkswagen ID.3 був першим серійним електромобілем концерну, що базувався на платформі MEB.

Попри успіх на ринку користувачі скаржилися, що модель має недосконалий інтер’єру та проблеми з інформаційно-розважальним програмним забезпеченням.

У Volkswagen дослухалися до критики і пришвидшили випуск оновленої версії ID.3 – спочатку модель планували показати лише у середині 2024 року, однак зробили це цього року.

Спеціалісти Volkswagen попрацювали над зовнішнім виглядом моделі – передня частина ID.3 тепер має більш чіткі лінії та кутовий стиль бампера, а капот втратив чорну панель, яка раніше розташовувалася перед лобовим склом.

«Електромобіль все ще має посмішку, якою був відомий ID.3, але він уже не такий привітний. Він став трохи дорослішим, трохи класичнішим», – розповіли у VW.

Найбільше змін відбулося всередині автівки – інтер’єр ID.3 став більш м’який. Важливим моментом стала відмова він матеріалів тваринного походження, їх замінили переробленими матеріалами. 

Крім того була повністю оновлена і інформаційно-розважальна система моделі. Електромобіль має нове меню зарядки, яке розташоване у верхньому меню системи. При цьому воно було оновлене для кращого розуміння. Оновлений ID.3 буде пропонуватися з інформаційно-розважальними екранами 10 і 12 дюймів, які використовують оновлену інформаційно-розважальну систему.

Хмарну систему розпізнавання мовлення також було оновлено, тож тепер ID.3 тепер має більший проекційний дисплей «доповненої реальності», який уже пропонується на Volkswagen ID.4.

Volkswagen обіцяє почати продавати оновлений ID.3 вже за декілька місяців. Важливо, що за деякі сервіси клієнти тепер повинні будуть заплатити.

Доступно буде декілька моделей на вибір з різними акумуляторами – на 58 кВт·год (забезпечує діапазон 425 км) та 77 кВт·год (забезпечує діапазон 545 км).

Як повідомляв Autogeek, Volkswagen не планує виробляти легкові автомобілі на водневих елементах у наступному десятилітті. 

За матеріалами: moveelectric.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Верховна Рада ухвалила новий закон, який стимулює перехід на електромобілі

Поштова служба США USPS замовила величезну партію електричних фургонів Ford E-Transit