in

Поштова служба США USPS замовила величезну партію електричних фургонів Ford E-Transit

Ford поставить поштовій службі США (USPS) 9250 електричних фургонів E-Transit. Перші поставки очікуються у грудні 2023 року. Автомобілі для USPS зберуть на заводі у Канзас-Сіті, штат Міссурі.

Ця партія електрофургонів являється частиною плану електрифікації автопарку поштової служби вартістю 9,6 млрд доларів. Частину цієї суми – 3 млрд доларів – компанія отримає завдяки «Закону про зниження інфляції», прийнятому Конгресом США та підписаному Президентом країни Джо Байденом у серпні 2022 року. Серед іншого він передбачає перехід на екологічно чисту енергію та електромобілі, а також субсидії на придбання електромобілів американського виробництва.

Також USPS також оголосила про укладання контрактів із трьома постачальниками на 14 000 зарядних станцій. У найближчі 12 місяців компанія планує розпочати будівництво зарядної інфраструктури як мінімум у 75 поштових відділеннях.

Плани із електрифікації автопарку USPS озвучила у 2022 році. Окрім 21 000 комерційних транспортних засобів для доставки, таких як серійний Ford E-Transit, компанія закупить спеціально збудовані «автомобілі для доставки наступного покоління». Контракт на їх виробництво укладено із Oshkosh Defense, американським виробником спецтранспоту.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Ioniq 5 пофарбували у жовтий і тепер він працює в таксі.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen офіційно презентував нове покоління електромобіля ID.3 – всі характеристики

Акумуляторний гігант CATL знайшов спосіб суттєво здешевшити батареї для електромобілів