in

Власники Porsche агітують компанію створювати менше електромобілів: ставлять під сумнів запити ринку

Акціонери Porsche поставили під сумнів амбітні плани автовиробника щодо переходу на масовий випуск електромобілів через уповільнення попиту на кількох світових ринках.

На щорічних зборах акціонерів Porsche у п’ятницю деякі інвестори запитали, чому компанія продовжує йти за планом, згідно з яким наступного року на електромобілі повинно припадати понад 50% від загального обсягу продажів бренду. Моріц Кроненбергер з Union Investment сказав, що Porsche має прагнути збільшити маржу та вільний грошовий потік, продаючи більше моделей з двигуном внутрішнього згоряння, поки попит на електромобілі знову не підніметься.

Акції Porsche втратили більше третини своєї вартості за останній рік, і компанія стикається з зростаючим тиском у Китаї через скорочення продажів електромобілів.

Виступаючи під час зборів акціонерів, виконавчий директор Porsche Олівер Блуме захистив план оновлення п’яти з шести моделей та сказав, що це окупиться в майбутньому. Однією з найважливіших нових моделей Porsche є електричний Macan.

Інго Шпіх з Deka Investment також поставив під сумнів прихильність компанії до електромобілів. Bloomberg повідомляє, що він висловив сумнів щодо попиту на електромобілі та сказав, що Porsche має не піддаватися тиску ринку з метою зниження цін. За даними Bloomberg, Porsche хоче, щоб у 2030 році на електричні моделі транспортних засобів припадало більше 80% продажів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, легендарний суперкар Porsche 911 перетворять на гібрид з можливістю підзарядки батареї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від 72 тисяч євро: в Україні розпочинаються продажі електричного кросовера Kia EV9

За ціною близько $20 000: доступний електричний кросовер Hyundai Inster показали на перших фото