in

Власники електромобілів Hyundai подали до суду на автовиробника через повільну зарядку

Власники електромобілів Hyundai подають колективний позов проти автовиробника через дефект розетки зарядної станції. Проблема полягає у швидкості зарядки, з якою електромобілі Hyundai Group можуть заряджатися, коли вони підключені до домашньої розетки. Позивачі стверджують, що дефект порту розетки означає, що він перегрівається, сповільнюючи процес поповнення енергії.

У позові, поданому до окружного суду Сполучених Штатів у Центральному окрузі Каліфорнії, посилаються на скарги власників, відеозаписи з описом недоліку та власні зусилля Hyundai Group виправити ситуацію як докази проблеми, за яку власники мають право на компенсацію.

Хоча Hyundai вказує тривалість часу зарядки вдома від п’яти до семи годин, власники відзначають значно нижчі темпи. На веб-сайті Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США наведено низку скарг від власників електромобілів. Раніше цього місяця один власник сказав, що його автомобільний додаток повідомляв про “збій зарядки” кожні дві-три хвилини, хоча зрештою його автомобіль повністю зарядився.

Крім того, позивачі стверджують, що оновлення програмного забезпечення, призначене для усунення проблеми, є не більш ніж пластиром і зменшує швидкість заряджання, щоб запобігти перегріву, залишаючи власникам час зарядки від 10 годин і більше.

Повідомляється, що проблема спостерігалась у Hyundai Ioniq 5, Ioniq 6, Genesis GV60 і Kia EV6. Автовиробнику висунули претензії щодо порушення Закону про комп’ютерне шахрайство та зловживання, порушення Каліфорнійського закону про доступ до комп’ютерних даних і шахрайство, а також порушення відповідних державних законів про захист прав споживачів проти Hyundai Group.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, флагманським електромобілем Genesis стане розкішний кабріолет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ігри та анімовані помічники: новий MINI Cooper отримає унікальну круглу панель приладів

Citroen анонсував електромобіль за €25 000: подробиці