in

Ігри та анімовані помічники: новий MINI Cooper отримає унікальну круглу панель приладів

Новий MINI Cooper отримає унікальну круглу панель приладів, яка буде об’єднана з екраном мультимедіа. За словами автовиробника, автомобіль робить “квантовий стрибок у цифрову епоху” завдяки круглому OLED-дисплею діаметром 9,4 дюйма (240 мм). Він розташований у центрі та працює під керуванням операційної системи MINI 9 на базі Android.

Інформаційно-розважальна система була оптимізована для сенсорного та голосового керування та має нову мову дизайну Charismatic Simplicit.

Екран фактично розбитий на три різні секції. Верхня частина екрана зосереджена на деталях водіння, де ви знайдете показання спідометра, інформацію про запас ходу та піктограму, що вказує на вибрану передачу. Середня частина екрана призначена для інформаційно-розважальних систем, а нижня частина містить елементи керування клімат-контролем.

Цікаво, що інформувати про “екологічність” стилю керування водія буде цифровий помічник у вигляди песика. Водії також знайдуть у мультимедіа нового голосового помічника. Система також достатньо розумна, щоб визначити, говорить водій чи передній пасажир. Це корисно, оскільки пасажир може сказати, що йому холодно, і температура регулюватиметься лише з його боку.

У MINI кажуть, що голосовий помічник заснований на Alexa і зможе підтримувати розмову, розповісти анекдоти або історії. У машині також з’явиться “хмарна” навігація з динамічним розрахунком маршруту на основі інформації про дорожній рух у реальному часі.

Майбутні британські електромобілі також матимуть унікальну навігаційну систему з орієнтованим на зарядку маршрутом, а також детальною інформацією про зарядку. Зокрема, водії зможуть бачити приблизний стан заряду після прибуття та рекомендований час підзарядки. Окрім того, автовиробник пообіцяв, що у мультимедіа будуть інтегровані аркадні онлайн-ігри, які працюватимуть лише на стоянці.

Нагадаємо, як раніше AUTOGEEK повідомляв, в BMW показали перший повністю електричний Mini Countryman.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дебют вже за два тижні: Toyota показала перші фото нового Land Cruiser

Власники електромобілів Hyundai подали до суду на автовиробника через повільну зарядку