in

“Віртуальні двірники”: В електромобілях Tesla планують встановлювати лазерні очищувачі скла

Tesla працює над новою технологією, яку планує використати в своїх електромобілях.

Мова йде про лазерне очищення скляних поверхонь автівки від бруду і сміття.

Компанія вже подала заявку на патент під назвою “Імпульсне лазерне очищення від сміття, накопиченого на скляних поверхнях транспортних засобів і фотоелектричних агрегатах”.  

Автор розробки в документах вказав, що система включає в себе вузол променевої оптики, який безпосередньо і випускає лазерний промінь, схему виявлення сміття, схему управління.

“Схема управління калібрує набір параметрів лазерного променю на основі зібраних даних про кількість і місце забруднення. Контролюється рівень потужності лазерного променя на сміття, в якому рівень впливу регулюється на основі його пульсації з каліброваною швидкістю, яка обмежує проникнення лазеру на глибину, що менше товщини скляного виробу”, – сказано в патенті.

Цю ж розробку в компанії планують використати і для видалення сміття з сонячних батарей на даху транспортних засобів. А також прибирання бруду, який заважає камерам автопілоту.

Поки що іще точно не відомо буде цей патент реально використовуватись при виготовленні автівок бренду чи ні.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ford майже через тиждень після презентації Ілоном Маском свого футуристичного пікапа Tesla Cybertruck відреагував на новинку. При цьому в Ford образились на Tesla за відео з перетягуванням автівок і вимагають повторення такого експерименту.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже знущання: Lego потролили Tesla через новий електропікап Cybertruck

Поліцейський або рятувальний: на електропікап Tesla Cybertruck приміряли цікаві лівреї