in ,

Війна за кадри: Apple запросила ще одного топ-менеджера Ford для розробки електромобіля

Компанія посилює команду розробників безпілотного електричного автомобіля.

Apple посилила команду розробників свого першого автомобіля, поява якого обговорюється протягом останніх семи років, колишнім топ-менеджером Ford Motor Дезі Уйкашевич. Про це із посиланням на власні джерела повідомив Bloomberg, але офіційного підтвердження цієї інформації немає. Більше того, на веб-сайті Ford Уйкашевич вказана як частина команди компанії.

У Ford Motor Уйкашевич прийшла у 1991 році і останнім часом обіймала посаду глобального директора з питань безпеки автомобілів. Вона відповідала за «поточну та майбутню стратегію програми безпеки (включаючи автономні транспортні засоби), розробку корпоративних правил, розробку розширеної стратегії, дії на місцях та дотримання безпеки».

До цього вона займалася контролем проектування інтер’єру, екстер’єру, шасі та електричних компонентів для автомобілів Ford. Також вона має досвід вирішення питань з проблем державного регулювання, що може мати ключове значення для Apple на етапі виходу автомобілів на дороги загального користування.

Перша інформація щодо розробки Apple Car з’явилася на початку 2015 року. На той час проєкт під кодовою назвою Titan очолював колишній шеф-дизайнер Ford Стів Задески. За ці роки його кілька разів закривали й відроджували знову, змінюючи склад команди та терміни виходу серійного автомобіля.

Так восени 2021 року команда Тіма Кука втратила одразу двох висококласних фахівців. Спочатку Ford переманив керівника проєкту Apple Car Дага Філда, а потім до Volkswagen перейшов керівник глобального підрозділу з розробки акумуляторів Apple Сунхо Ан. Але ці втрати не припинили розробки. За деякою інформацією, компанія планує розпочати серійне виробництво свого електричного безпілотника у 2025 році.

Як раніше повідомляв Autogeek, електропікап Ford F-150 Lightning оновили прямо перед поставками клієнтам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Водії не потрібні: виробник автобусів Yutong випустив робот-пилосос для прибирання вулиць

За 10 років акумулятори здешевшали майже на 80% – чому електромобілі дорожчають