in

Відео дня: в Tesla показали, як збирають апарати ШВЛ з деталей електромобілів

Tesla показала на відео свій перший апарат для штучної вентиляції легенів, який поки що знаходиться на стадії розробки.

Інженери заявляють, що при конструюванні намагаються використати як можна більше деталей від електромобілів бренду, щоб процес просувався швидше.  

Конструктори показали схему, де оранжевим позначили всі деталі, які раніше використовувались для побудови електромобілів. Серед них можна виділити центральний екран з Model 3 та інформаційно-роздільний комп’ютер.

На сьогоднішній день апарат для ШВЛ існує тільки в якості прототипу і потребує ще доопрацювання, тому у виробництво Tesla поки запустити його не може.

“У нас попереду іще багато роботи, але ми прикладаємо усі зусиль, щоб допомоги людям”, – сказав один з інженерів.

Засновник компанії Ілон Маск заявив, що постарається відкрити у штаті Нью-Йорк нову фабрику Tesla як можна скоріше і почати виготовляти там апарати для ШВЛ. Для їх доставки в клініки він хоче використовувати власні логістичні потужності автовиробника.

Як раніше повідомляв Autogeek, президент США Дональд Трамп дозволив трьом американським автовиробникам перепрофілювати свої заводи та почати випуск апаратів для штучної вентиляції легенів. “Зелене світло” американський лідер дав Ford Motor Co, General Motors Co та Tesla Inc.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Big and Japan”: GM та Honda разом випустять дві моделі електромобілів

Volvo обладнає наступне покоління автівок технологією автономного керування