in

Відео дня: ефектна Tesla Model S кинула виклик Lucid Air Sapphire у драг-рейсінгу

Електромобіль Lucid Air Sapphire протистояв Tesla Model S Plaid у серії перегонів на підготовленій трасі для драг-рейсінгу. Раніше ми вже бачили перегони седана Lucid і перемогу над високопродуктивною Tesla, але цього разу гонка проходила на спеціальній трасі з “липкою” поверхнею.

Air Sapphire, який ми бачимо тут, є повністю стандартним, тоді як Model S Plaid отримала зменшену вагу кузова. Обидва електромобілі використовували свої стандартні системи запуску, і обидва були взуті в заводські шини.

Після двох тестових заїздів для Air Sapphire фактична гонка, що складалась з трьох раундів, почалася в поганих умовах – було дуже сиро та холодно.

Під час перших заїздів Tesla випереджала електромобіль від Lucid, проїжджаючи чверть милі за 9,266 секунди з максимальною швидкістю у 180 км/год. Lucid у першому заїзді подолав 402 метри за 9,659 секунди, але встиг розвинути на 3 км/год більшу швидкість.

Слід зазначити, що Lucid Air Sapphire набагато потужніший за Model S Plaid завдяки трьом електромоторам сумарною потужністю у 1234 кінських сили. Tesla, у свою чергу, може видавати максимум 1020 к.с.

Проте стандартний Air Sapphire – це розкішний седан, як важить майже стільки ж, скільки позашляховик Chevrolet Tahoe. Tesla Model S Plaid, що брала участь у заїздах, стала навіть на 90 кг легшою, ніж заводський варіант авто. Але ми пропонуємо вам самим насолодитись відео заїзду та обрати власного фаворита.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний гіперкар Rimac Nevera встановив 23 рекорди швидкості за один день.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За прикладом Tesla: Volkswagen знижує ціни на електромобілі в Європі

BMW інтегрувала комп’ютерні ігри у свої нові авто: як працюватимуть