in ,

Електричний гіперкар Rimac Nevera встановив 23 рекорди швидкості за один день

Хорватський гіперкар Rimac Nevera став новим рекордсменом швидкості серед дорожніх електромобілів. Протягом одного дня на полігоні в Німеччині він встановив 23 рекорди, залишивши позаду «короля перевантаження» Pininfarina Battista, який, до речі, побудований на основі Nevera.

Rimac та Pininfarina останні кілька років змагаються у продуктивності й цього тижня хорватам вдалося повернути титул рекордсмена. Найяскравіші з 23-х його досягнень – чверть милі (402 м) за 8,25 секунд, прискорення 0-300 км/год за 9,2 секунд та 0-400 км/год за 21,32 секунд. Цікаво, що попередній рекорд швидкості на чверть милі – 8,55 секунди – належав Pininfarina Battista. Він протримався лише два з половиною місяці.

Сама ж компанія вважає найбільш показовою вправу «0-400-0» (прискорення з місця до 400 км/год із наступною зупинкою). З комбінованим випробуванням тяги, прискорення, потужності, аеродинаміки, гальмівної сили та зчеплення Nevera впорався за 29,93 секунди. Попередній рекорд у цій дисципліні належав Koenigsegg Agera RS. 2019 року він показав результат 31,49 секунди. Для порівняння, Bugatti Chiron для цього потрібно 42 секунди.

Для рекордного заїзду взяли стандартний Rimac Nevera з чотирма електромоторами, сукупною віддачею 1914 к.с та 2360 Нм крутного моменту. За трек гіперкар чіплявся шинами Michelin Pilot Sport Cup 2R.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілі Tesla встановили рекорд з продажів у першому кварталі.

За матеріалами: Rimac

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Hyundai Kona нового покоління помітили на дорозі: опубліковано відео

З початку року в Україні зареєстровано майже 7000 електромобілів: топ-10 найпопулярніших моделей