in

Відео дня: 1400-сильний електромобіль Ford E-Transit SuperVan покажуть на змаганнях

Унікальний електричний Ford E-Transit SuperVan 4.2 прямує до Австралії та вирушить на найвідоміший іподром країни “Маунт Панорама”, щоб взяти участь у 12-годинному спортивному вікенді Repco Bathurst.

Приблизно через шість місяців після підкорення Pikes Peak International Hill Climb електричний фургон дебютує на 12-годинних вихідних Repco Bathurst з Роменом Дюма за кермом у серії демонстраційних заїздів.

“Водіння SuperVan 4.2 – це завжди величезний привілей, і після успішного підкорення Pikes Peak я радий, що команда Ford Performance продовжує знаходити нові та захоплюючі способи розширити межі використання унікального електромобіля”, – сказав Дюма.

Нагадаємо, що електричний фургон від Ford був вперше представлений на Гудвудському фестивалі швидкості в 2022 році, а потім був перероблений і трансформований у 4.2 для минулорічної Race to the Clouds у Колорадо. Машину приводять у дію три електродвигуни потужністю 1400 к.с.

“SuperVan 4.2 візьме участь у змаганнях у тій самій конфігурації, у якій він брав участь у перегонах на Пайкс-Пік”, – додав глобальний директор Ford Performance Motorsports Марк Рашбрук.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, перший електричний пікап Ford F-150 Lightning уже зʼявився в Україні.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У BMW винайшли незвичний спосіб як вилікувати морську хворобу

В Україні помітили перший електромобіль GMC Hummer EV