in

Офіційний електромобіль Ford Mustang Mach-E вже приїхав в Україну

Перші офіційні електромобілі Ford Mustang Mach-E вже прибули в Україну та наразі проходять сертифікацію перед підготовкою до початку офіційних продажів моделі, також офіційний імпортер перебуває у процесі узгодження цін.

Електромобіль Ford Mustang Mach-E побудований на платформі Global Electrified 1 (GE1), яка є сильно переробленою версією платформи C2, що використовується на четвертому поколінні Focus і третьому поколінні Kuga. Зазначається, що новинка стане флагманом модельного ряду бренду в Україні.

Електромобіль можна заряджати від домашнього зарядного пристрою змінного струму або швидких зарядних пристроїв постійного струму потужністю до 150 кВт. Електричний кросовер виготовляється на заводі в Куаутітлані, Мексика. З 2021 року електричний кросовер від Ford виробляється в Китаї на спільному підприємстві Changan Ford для внутрішнього ринку Китаю з метою проникнення на національний ринок електромобілів.

Сьогодні на рідному для компанії американському ринку доступний оновлений Mach-E, що відрізняється збільшеною ємністю акумуляторів та покращеними показниками дальності ходу. Базова версія з батареєю на 75,7 кВт*год має запас ходу 470 км та потужність силової установки у 269 к.с.

Версія Premium зі збільшеною до 98,8 кВт*год батареєю має запас ходу 600 км. А найшвидша версія GT з повним приводом та двома електромоторами сукупною потужністю 487 к.с. здатна розганятись від 0 до 100 км/год лише за 4,4 секунди.

Наразі ще достеменно невідомо, які саме Mustang Mach-E будуть доступні українським прихильникам електромобілів. Також у секреті тримаються й навіть орієнтовні ціни. Відомо лише, що вони будуть опубліковані ближче до офіційного старту прийому замовлень на новинку.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ford презентував ралійну версію електромобіля Mustang Mach-e Rally потужністю 480 “коней”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Cupra впроваджує технологію віртуальної реальності у автоспорті: подробиці

На дорогах через три роки: Aurora і Continental розробляють повністю автономну вантажівку