in

Відео дня: 1100-сильний електричний позашляховик YangWang U8 навчили плавати

Електричний позашляховик від суббренду BYD під назвою YangWang U8 навчили плавати зі швидкістю більше 3 км/год за рахунок обертання коліс.

Минулого тижня новий суббренд BYD, YangWang, представив своє останнє творіння – масивний електричний позашляховик зі збільшеним запасом ходу під назвою U8. Щоб продемонструвати свою готовність протистояти цим конкурентам з точки зору характеристик, YangWang показав дві вражаючі можливості позашляховика: поворот на 360 градусів і здатність плавати.

YangWang U8 оснащений чотирма електродвигунами, які в поєднанні видають 1184 к.с. Оскільки кожне колесо приводиться в рух власним двигуном, усі вони можуть обертатися в різному напрямку, дозволяючи позашляховику розвертатися на місці.

Повільне обертання коліс створює враження, що машина знаходиться на поворотній платформі, хоча під час маневру відчувається деяке помітне тремтіння. Відео безшумне, що маскує, ймовірно, досить неприємні звуки, пов’язані зі скреготом шин. Ймовірно, якщо цей трюк виконувати на бездоріжжі, він, ймовірно, буде тихішим.

Окрім того, електричний позашляховик U8 також може впоратися з глибоким бродом. У той час як стандартна модель може подолати брід глибиною до 1 метра, Off-road Master Edition може занурюватися до 1,4 метра.

Але при ще більшій глибині електромобіль запропонує активувати спеціальний режим Yachting Mode. Використовуючи бортові датчики, він самостійно піднімає підвіску, вимикає двигун, перемикає внутрішню систему HVAC у режим рециркуляції, закриває вікна та відкриває люк, забезпечуючи пасажирам екстрений шлях евакуації. У цьому режимі машина може залишатися на плаву до 30 хвилин і плисти зі швидкістю 3 км/год, просто обертаючи колеса.

Поставки електричного позашляховика YangWang U8 Premium Edition мають розпочатися в жовтні за ціною від 149 008 доларів. Ціни на Off-Road Master Edition очікуються пізніше.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, BYD представив гібридний позашляховик Leopard 5.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Volkswagen ID.4 навчився імітувати звуки космічного корабля: як це зробити

BMW готує нову систему назв для нових моделей: як запам’ятати