in

Відео дня: преміальний кросовер DS 7 Crossback проїхав Києвом у центрі “Президентського кортежу”

Бренд DS Automobiles вкотре доводить, що найкраща реклама автомобіля – це тест-драйв, який в повній мірі розкриває всі його переваги. Але преміальний кросовер заслуговує особливого ставлення. А враховуючи, що Бренд DS Automobiles історично вважається вибором президентів, то і тест-драйв повинен бути дійсно президентським. 

DS Automobiles представив кросовер DS 7 Crossback незвичайним способом. Кампанія отримала назву “Президентський тест-драйв”, адже Бренд DS Automobiles вже давно вибирають впливові особистості. Так, DS 7 Crossback – є автомобілем нинішнього президента Франції. На ньому Еммануель Маркон пересувався під час своєї інавгурації.

DS 5 був офіційним автомобілем попереднього президента Франції Франсуа Олланда, а перший автомобіль Citroen DS 19 (на прізвисько «Богиня» від співзвучного фр. Deesee) вибрав своїм і Шарль де Голль. 

16 травня в Києві був помічений «президентський» кортеж в центрі з кросовером DS 7 Crossback. Замість того, щоб рекламувати преміальний кросовер традиційними методами, команда DS Automobiles задалася питанням: «Якщо президенти вибирають DS 7 Crossback, чому б нашим Клієнтам не відчути себе« президентами»? Тому вирішила подарувати їм унікальний досвід тест-драйву. 

Отже, як це відбувалося … 

Клієнт приходив в автосалон і виїжджав на маршрут, здавалося б, звичайного тест-драйву. Раптово, DS 7 Crossback оточував кортеж з автомобілів охорони, спеціальних автомобілів, які виглядають, як справжні партульні авто, а також відео-операторів.

При цьому, рух на дорозі не перекривався, що робило кортеж дійсне європейським. Так DS Automobiles показують, що власникам DS 7 Crossback варто звикати до уваги за кермом преміального кросовера. Все це дає водієві можливість відчути себе не просто важливою персоною, а навіть президентом за кермом DS 7 Crossback. 

Кампанія викликала небувалий ажіотаж серед українців. Знімки та відео очевидців з «президентським кортежем» незабаром потрапили в ЗМІ. Українські новинні портали і паблік в соціальних мережах публікували матеріали про цю подію, припускаючи можливий візит Еммануеля Макрона до Києва. 

Подивитися мікро-фільм, як проходив «Президентський тест-драйв» можна нижче. 

Перебуваючи за кермом автомобілів Бренда DS Automobiles, ви завжди будете почувати себе по-президентськи і незмінно привертати увагу оточуючих. Приходьте на тест-драйв до найближчого дилера і переконайтеся в цьому особисто.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий Tesla Roadster буде відрізнятися від прототипа: Ілон Маск пообіцяв зміни на краще

Неочікуваний результат: безпілотна вантажівка проїхала між штатами на 10 годин швидше, ніж тягач із водієм